| hatze a întrebat:

am o problema cu jocul call of duty modern warfare 3 multiplayer, problema e cu mouse-ul (e nou) si cand dau mouse-ul in dreapta si in stanga nici nu se misca, tocmai apoi dupa cateva secunte se misca, am mai jucat call of duti si inainte, a mers foarte bine tot cu acest mouse, acum a inceput sa faca figuri am pribat mai multi mousi, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Oaki a răspuns:

Probabil e de la joc, incearca sa il instalezi folosind un alt crack! happy

| hatze explică (pentru Oaki):

Il joc multiplayer teknogoods si nu am ce crack sa pun, dar o sa incerc sa-l pun pe cel din joc.