| c0ton a întrebat:

Cand intru pe Counter-Strike 1.6 si dau sa joc fie pe New Game sau pe servere imaginea e neagra la harta de ce? Ma ajutati va rog? Si mai e o problema cand intru pe cs se conecteaza la server automat.
Dau funda raspunsului care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Asa este setat sa nu poti vedea harta. cat despre intrat automat este un fisier pe undeva pe acolo ceva cu server sau login. de acolo trebuie sa stergi adresa serverului in care intra

| c0ton explică (pentru Danzell):

Si ce pot face sa se repare?

| Danzell a răspuns (pentru c0ton):

Tocmai ti-am zis.
Eu nu am mai jucat CS de mult timp insa am avut o chestie similara

Trebuie sa gasesti un fisier pe care il poti edita cu notepad, care sa contina adresa serverului la care te logheaza automat

| c0ton explică (pentru Danzell):

Nu asta cu ecranul negru cand incarc mapa

| Danzell a răspuns (pentru c0ton):

Asta e probabil de la server. e o masura de anticheating ca sa zic asa. pentru ca cei care sunt in spectator pot vorbi cu cei care joaca si pot transmite locatii.

alt motiv nu mai stiu