| MachineGame a întrebat:

..am o problema cu jocul Counter Strike, haideti sa va spun ce s-a intamplat : jucam pe un server si am oomrat un admin ( unde nu aveam voie ) si nu stiu ce comanda mi-a dat ( destroy sigur nu mi-a dat ) si mi s-a inchis Counter Strike-ul si cand intram in el era imaginea neagra, doar pe mijloc era alb si arata doar chestia aia galbena in colt in stanga jos cu "counter-strike" si jos in deapta scria "steam" si asa ramane! Va rog sa ma ajutrati ca nu stiu ce ma pot face fara cs! Celui care ma ajuta ii dau o funda si il recomand peste tot si ii voi fi dator!

1 răspuns:
| cmpunk69 a răspuns:

Poi sa stii ca ti-a dat destroy am o mica itnrebare mergea comenzilee? adica sus joc dreapta stanga? daca nu inseamna ca ti-a dat destroy ca atunci cand te misti sau faci ceva scrie am laut destroy dar depinde si de client oricum ia-ti alta versiune.