| andrewdica9 a întrebat:

Salut..Am o problema... Sunt admin pe un server de counter-strike 1.6 si nu imi apare chatul meu. Deci cand apas pe y+mesay sau u+mesaj nu merge. Merge doar comanda amx_say din consola. Al doilea lucru este ca atunci cand nu ma loghez ca admin pot trimite
mesaje la comanda y+mesay si u+mesaj. Am incercat sa schimb configu dar nu a mers. Acest lucru s-a intamplat dupa un destroy. Dau funda care ma ajuta big grin;-)

6 răspunsuri:
| ChangeName a răspuns:

Nu-l asculta pe LupascuPaul. Nvidia e4 e depasit de mult..In schimb descarca nVidia e5 Are multe imbunatatiri..Este cel mai bun cs 1.6 ..Multi spun ca e mai bun si decat steam-ul...Si sa intri pe serverul meu 46.102.116.30:27015

| andrewdica9 explică (pentru ChangeName):

Nu este vorba de schimbarea versiunii de cs ..nu imi merge chatul cand sunt conectat ca admin pe acel server oricate versiuni de cs as incerca

| ChangeName a răspuns (pentru andrewdica9):

Probabil are vre un bug serverul... Nu stiu ce sa zic asigurate ca ai litera "i" in flagul de admin...

| andrewdica9 explică (pentru ChangeName):

Nici asta nu a mers sad

| andrewdica9 explică:

Nu e treaba cu schimbarea csului ci e treaba ca nu-mi apare chatul doar pe serverul unde sunt admin indiferent de versiunea de cs

| LupascuPaul a răspuns:

Reinstaleaza cs-ul sau daca ai nVIDIA e4 apasa pe rotita. sper ca te-am ajutat. Funda big grin?