| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu jocul League of Legends la update. Nici nu intru bine in el si imi da eroarea asta "Unspecified error occurred. Please check the logs for more information." Si am sters tot folder-ul "projects"si tot nu merge. I-am dat sa ruleze ca administrator dar degeaba. Dau Funda la cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| takemyword a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi jocul? In multe cazuri ajuta, e posibil sa ai fisiere corupte salvate si sa trebuiasca sa le downloadezi iar.

| xK1ddU a răspuns:

Cel mai probabil, RITO te trolleaza big grin, glumesc, reinstaleaza clientul, am patit si eu si crede-ma e singura varianta de aceea serverele RIOT GAMES sunt recunoscute dupa numarul "mici" de erori.