| TotEuxD a întrebat:

Am si eu o problema.Am descarcat League of Legends dar cand e la al doilea update ( stanga jos 2/2 ) imi da eroare in care scrie : "Update Fail! Unspecified error occurred.Please check the logs for more information".Am incercat sa iau LoL`ul de la un prieten dar cand dau play se inchide...Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

În dreapta, în colţul de sus sunt chestiile alea minimize, close şi mai e ceva, dăi clik pe aia şi dăi repaire.

| costiGP a răspuns:

Pai trebuie sa mai incerci odata sau sa ma incerci acum ca din octombrie pana acum sau facut mult updateuri...Asa mi s-a intamplat si mie si am asteptat o saptamana pana la rotatia campiioilor si mi-a mers...
Sau probabil e de la pc tau... poate nu ai loc destul sau nu- duce... nu stiu