| gabitzbitz a întrebat:

Am o problema cu laptopu.Cand ma joc ABSOLUT orice joc, CPU USAGE(din task manager) e 100% si se inchide singur.E foarte stresant si NU, nu am nimic deschis in afara de joc(Nu e de la placa video, nici de la memoria RAM)CRED ca e de la ventilator(acolo de unde iese caldura)Va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

E posibil sa se fi deteriorat pasta termoconductoare de la microprocesor ceea ce determina o supraincalzire urmata de oprirea computerului! Cumpara alta si aplic-o intre micro-procesor si coolerul sau

| gabitzbitz explică (pentru MCG):

Mai pe romaneste te rog..am inteles oarecum; dar de unde cumpar o pasta termoconductoare?!

| MCG a răspuns (pentru gabitzbitz):

De pe net!