| RazvanRazvan123456702145 a întrebat:

am o problema cu mausul, il am pe stik si se termina foarte repede bateriile adica nu mai functioneaza mausul, se blocheaza.Am inlocuit bateriile initiale cu altele care au mau fost folosite tot in acest mod la maus si merg ca si cand ar fi noi. Dau Funda, pentru raspuns folositor!

1 răspuns:
| Alinn98 a răspuns:

@OFF TOPIC
Pentru mica ta cultura generala. Engleza nu este ca limba romana. adica cuvintele nu se pronunta asa cum le scrii.

Maus (mi-e si scarba sa scriu asta) = MOUSE.

Stik = Stick

@ON TOPIC
Cauta niste baterii alcaline si ţine mouse-ul aproape de unitate pentru ca semnalul se pierde.