| LoveHHHHH a întrebat:

Am o problema cu metin2ro...l-am descarcat si l-am instalat dar cand dau pe startedul(patch-ul de pornire) se incarca intre 6-20% si imi da o eroare"Dezarhivarea nu a reusit bla bla bla", am incercat sa intru si prin "PatchUpdater" dar aceeasi problema...am mai avut metin2ro in pc foarte mult timp si a mers fara probleme dar de azi nu stiu ce are sad. Funda pentru cel care imi poate rezolva problema

3 răspunsuri:
| Eusinimenialtul a răspuns:

Poti incerca sa-l reinstalezi, daca nu va merge, inseamna ca ai virusi in Calculator/Leptop. happy Cea mai buna solutie esti sa iti resetezi windowsul. happy Succes. happy

| LoveHHHHH explică (pentru Eusinimenialtul):

Am dat o scanare si am sters toti virusii, am defragmentat sistemul, am curatat tot cu un cleanner deci virusii nu sunt happy alta trebuie sa fie problema

| Eusinimenialtul a răspuns (pentru LoveHHHHH):

Atunci e din cauza la Metin happy instaleaza-ti alt metin [ sfat ]batting eyelashes