| Eyelevel a întrebat:

am o problema cu minecraft am construit un jail si nu mai merge sa scriu pe chat nimic. ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Alphabeat a răspuns:

Jailul nu are nici o legatura cu chatul! Sigur ai facut tu ceva gresit. Incearca sa te duci la -> Optiuni -> Multiplayer Settings -> Si ai sa vezi ca la prima casuta vei avea mai multe optiuni (Chat: commands only, chat: hidden si chat: shown) Verifica daca esti pe Chat:Shown.
Daca ti-a fost de folos, fundita! Daca nu, mai da-mi detalii!