| Lixandru_Mihai_1992 a întrebat:

am o problema cu minecraft-ul. Cand incerc sa instalez modul forge si sa bag moduri pe el nu mai vrea sa imi intre in joc, dupa ce il dezistalez imi da voie sa intru. Ce sa ii fac?

1 răspuns:
| JustiNkov a răspuns:

Aceasta problema este de la sistemele de rulare, ma refer la biti, nu cred ca are vreo legatura componentele pc-ului, depinde si ce versiune de minecraft folosesti, eu folosesc versiunea 1.7.2 mai mult, si nu merge forge, nu stiu de ce, dar nu merge, si este din cauza FORGE-Ului...
Fundita?