| BlueSquare a întrebat:

.Am o problema cu minecraft-ul intru in el merge 4-5 min si iese..pe ecran imi apare un notepan cu titlul hs_Err_pid(numar).Ce fac ca sa nu mai imi iasa?
Dau Funda pentru cel care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| RaspunsTpu a răspuns:

Ia-ti un launcher mai bun. Starge-ti Minecraft-ul si instaleaza-ti Minecraft Launcher TeamXtreme

| BlueSquare explică (pentru RaspunsTpu):

Mi-am luat launcherul dupa TPB.e cracked si e de la team extreme, doar ca e versiunea 1.5.2 are ceva? versiunea 1.7.4 imi prinde mare lag de nu pot sa ma misc! E buna versiunea asta o sa mai imi dea eroare?