| adiiitz a întrebat:

am o problema cu steamul.
Adica nu am de unde sa bag bani in steam si nu pot face level totodata, ma intrebam daca e cineva bun la suflet sa ma ajute si pe mine sa fac level 1, va rog chiar nu am cum sa fac level, mersi.
Steamul meu daca vreti sa ma ajutati. :https://steamcommunity.com/profiles/76561198822423617/

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.intimp.ro/cum-castigi-bani-in-steam-cont-de-3000/
Ai tutorial "cum faci bani". Cauti pe reddit acolo, bagi key-uri de jocuri, iti fameaza sau nu, tu usor faci level. E un cerc "vicios" dar trebuie sa incepi de undeva.