| anonim_4396 a întrebat:

am o problema ..destule de mare in Counter-Strike 1.6 l-am descarcat acum ceva vreme totul era bine si frumos pana am intrat la setari -rezolutie si am schimbat rezolutia cred ca pe 1000 sau 800 ..si de atunci cand intru in Cs. imi apare imaginea neagra si se aude cum trec pe mouse-ul peste meniu ..am cautat doua zile rezolvarea pe internet si pana la urma am vazut ca ajuta doar una din 30-40 cate am gasit si accea ii sa scriu regit in run si sa sterg doua documente.dar degeaba acum se vede imaginea dar nu merge nici o comand in cs. bun am sters si acum de fiecare data cand restartez pc-u alea apar din nou si nu stiu ce sa fac ..Va rog dau funda ajutima.

Răspuns Câştigător
| ChangeName a răspuns:

Daca folosesti kit-ul valve cs 1.6 clasic e normal sa t-i se duca cu timpul.
Ti-as sugera folosirea altui kit.
Cel mai bun cs 1.6 nonsteam este nVidia e5.
Instaleaza-l pe asta si vezi daca problema persista. Daca da.
Atunci fai ce ti-am spus mai sus pe cs-ul care iti zisai acum sa-l descarci.
Succes!

5 răspunsuri:
| SuperPower1 a răspuns:

Dezinstaleaza cs-ul si dupa il reinstalezi din nou...

| ChangeName a răspuns (pentru SuperPower1):

Nu o sa ajute cu nimic.

| ChangeName a răspuns (pentru SuperPower1):

Acum ar fi fost bine sa ne spui si ce windows ai.
Ar fi mai multe metode de a-l reface.
1:Click dreapta pe counter-strike, properties, Set launch options, si acolo puneti, Launch parameters -w 800 -h 600.
2:(Asta in caz ca ai Steam)Sterge folderul Half-Life! si reinstaleaza CS! Dai la Library si dai Delete Local Content si reinstaleaza!
Imagine -> http://1.1.1.5/bmi/s8.postimg.org/3tcgogj51/untitled.png

Dupa ce reinstalezi pune la steam launch: "-nomsaa -nofbo" (fara chilimele)

Si in userconfig pune: "cl_mousegrab 0" (tot fara chilimele)

Spor!

| DaniOlzo a răspuns (pentru ChangeName):

Pai am windows 7 professional 2009, si eu am un cs de rahat nu il pot dezinstalara deoarece nu are uninstal si nici la program uninstal nu il gasesc..si nu am folder Half-Life. sad
si nu pot sa vad poza aia ta imi da error.

| DaniOlzo a răspuns (pentru ChangeName):

Ok. o sa incerc si da-mi te rog eu add la dny47.vip99@yahoo.com sa vorbim acolo si daca nu reusesc eu sa ma ajuti tu prin teamviewer! Mersi

| ChangeName a răspuns (pentru DaniOlzo):

Daca folosesti kit-ul valve cs 1.6 clasic e normal sa t-i se duca cu timpul.
Ti-as sugera folosirea altui kit.
Cel mai bun cs 1.6 nonsteam este nVidia e5.
Instaleaza-l pe asta si vezi daca problema persista. Daca da.
Atunci fai ce ti-am spus mai sus pe cs-ul care iti zisai acum sa-l descarci.
Succes!