| mihaitzanikca1999 a întrebat:

am o problema in cs go, intru in el si dupa ce termin un meci sau cateodata inainta sa incep primesc crash ( cs:go has stopped working ) i-ar pc-ul meu e destul de decent pentru a rula acest joc. asa consider... Dell vostro 260 1150 socket, 4 gb ram ddr3 procesor i5 2400 3.1 Ghz Nvidia GT 420 2gb 128bit si o memorie formata din 2 harduri in total 500+ gb... imi puteti da un sfat va rog. cum sa rezolv problema.
P.S : in joc am toate setarile pe low si am abia 40-50 fps-uri...

Răspuns Câştigător
| DavidMihai a răspuns:

PC-ul tău nu e decent cu setările pe low şi 40-50 fps.
https://www.youtube.com/watch?v=kW1IauxK0QU
Aici ai totul.

| mihaitzanikca1999 explică (pentru DavidMihai):

Mersi pentru ajutor, dar intre timp am gasit rezolvarea problemei, de vina era driverul placii video, de la Nvidia geforge experience, game ready driver, era problema, trebuie actualizat, acum cu setarile pe maxim obtin 30-40 fps-uri happy

1 răspuns: