| NumePusAsa a întrebat:

Am o problema in legatura cu launcherul de la metin2 Forgotten World2, atunci cand il deschid, la scurt timp dupa asta imi apare o fereasta cu o eroare The Enigma Protector, Internal protection error, please contact to author.
Am cautat pe google, youtube dar nu am gasit, poate stiti voi.
Va rog, ajutati-ma, astept raspunuri!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Pune intrebarea asta pe forumul lor, nu aici.Majoritatea userilor de aici nu joaca metin, chiar mai putin Forgotten World 2. D-aia si zice acolo "please contact to author".
Succes!

| NumePusAsa explică (pentru ksuper31):

Ok, am sa intreb acolo! Mersi pentru raspuns. oricum mai astept poate stie cineva, dar nu are treaba ca e fw2, poate sa fie orice alt joc, eroarea asta e comuna.