| fane99 a întrebat:

Am o problema la Counter-Strike 1.6:Cand deschid cs-ul nu mi se vede meniul(New Game, Find Server etc.).dar se aude muzica standard a cs-ului.Cum il pot porni intr-o fereastra mai mica.[AM WINDOWS 7]

4 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Ca sa il deschizi intr-o fereastra mai mica trebuie sa mergi la optiuni->video
si sa bifezi "run in a window", dar avand in vedere ca tu nu poti vedea meniul, iti recomand sa il dezinstalezi sa il stergi si sa il descarci din nou.

| Marius2002 a răspuns:

Salut! Stiu ce zici si mie mi s-a intamplat asta! Cred ca a inchis contarul.

| fane99 explică:

Am incercat 100 de cs-uri si tot nu merge.Am mai patit asa si mi-am instalat windowus-ul.Am luat destroy si apoi exterminate si dupa aceea am sters valve din run-->regedit.Sa fie aia problema?

| eNNemY a răspuns:

Si mie mi se intampla asa! Daca Vrei Te Ajut:) Uite Intra Aici http://www.fileshare.ro/e30012892
Si downloadeaza-l si il salvezi in cstrike/resource! dar il inlocuiesti cu GameMenu.res al Tau! Ok?:D Sper Ca Am Fost De Ajutor!