| mallu a întrebat:

am o problema la Counter strike acum de curand mi-am facut un server de cs mod zombi si nu-mi merge sa ma fac admin fac tot ce trebuie intru in user.ini imi bag numele si parola cand intru in consola bag chestia aia cu setinfo _pw dar degeaba aveti vreo solutie plizzzz! DAU funda!

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Sal. Uita-te mai bine ce scrie acolo: steam_id pass "e", ip "a", name pass "f". Ceva de genu. Tu faci la fel. Exemplu: theemperor 123456 "e".