| ionut_5013 a întrebat:

am o problema la gta san andreas.De curand mi-am bagat modul Snow Andreas dar cand intru pe samp (san andreas multiplayer) nu se vad strazile... imi puteti spune cum se rezolva problema?

4 răspunsuri:
| 8PrejudiceS a răspuns:

Normal ca nu merge cand intri pe samp deoarece serverul nu are descarcat special pentru tine modul "Snow Andreas". Cauta un server de samp care sa aiba modulwinking

| DanDannn a răspuns:

Posibil ca serverul sa fie de vina, sa aiba strazile modificate sau pc-ul tau nu suporta texturile.

| megabum a răspuns:

Nu sunt sigur daca asta e problema dar e o posibilitate asculta: poate ca pc-ul tau nu suporta acest mod sau poate san andreas-ul nu il suporta si cine stie s-ar putea sa nai memorie in pc pentru el eu iti sugerez sa dezinstalezi modul si sa vezi daca merge, iar daca nu merge sterge modul si vezi daca merge. Nu uita nu sunt sigur ca asta e problema dar am mai spus e o posibilitate. Funda?

| stefangeorge a răspuns:

Pentru ca u ai clientu modat fata de server si nu se suporta unu pe altu rebagati san andreas normal fara mod