| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la Minecraft,De curand am facut update la launcherul de la keinett,ok totul a decurs bine pana cand am selectat versiunea si am dat play,ei bine mi se descarca versiunea si nu imi proneste, dar inainte sa folosesc acest launcher imi merge totul bine.Ce sa fac? (WIN XP) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Srie %appdata% in start si alege folderul "Roaming" Acolo sterge. minecraft dupa reinstaleaza o versiune de minecraft care iti merge si gata.

2 răspunsuri:
| sog1 a răspuns:

Nu stiu cred ca cei de la Mojang fac update, nici la mine nici la multi alti nu le merge.asteptam.

| iDorynn a răspuns (pentru sog1):

Am rezolvat problema multumesc.Am descarcat un minecraft Sp l-am instalat si am jucat 5 min, dupa am sters tot ce era in. minecraft si am instalat launcherul keinnet o versiune mai veche si acum merge