| Aleeeecs a întrebat:

Am o problemă la o pagina de pe facebook. Nu mai pot posta pe profilul altor pagini. si cand vreau sa postaz ceva, imi da asa :You can't use this feature right now.
You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post.
If you think you're seeing this by mistake, please let us know.
Si am completat formularul de la let us know si am primit un mesaj prin email care spune asa : Re: Blocked from Adding Content
Hi,

Thanks for taking the time to submit this report. While we don't currently provide individual support for this issue, this information will help us identify bugs on our site.

To get answers to common questions and help from other people on Facebook, visit:

https://www.facebook.com/help

Thanks,
The Facebook Team.
Va rog frumos, ajutati-ma. Dau funda. Va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Nu ai voie sa mai faci comentarii deoarece au fost etichetate de alti utilizatori ca spam. In functie de cati utilizatorii au marcat comentariile tale ca spam, nu vei putea comenta timp de 10, 15, 30 de zile sau chiar pentru todeauna. Totusi eu cred cca restrictia va fi ridicata dupa 15 zile. Succes!

| Aleeeecs explică (pentru Wr3nch):

Mulțumesc.

| Laly06062000 a răspuns (pentru Wr3nch):

Buna si eu am aceiasi problema doar ca astept de 2 luni. poate fi permanent?

5 răspunsuri:
| Betty288 a răspuns:

Se pare ca cineva ti-a dat spam asta va trece de la sine va dura ceva depinde cat timp ai fost spamat.

| Laly06062000 a răspuns (pentru Betty288):

Buna si eu am aceiasi problema. poate fi permanent pentru ca eu astept de 2 luni

| Roman_Claudiu_Sanel_1995 a răspuns:

Probabil cineva ti-a blocat pagina!
Astfel nu vei mai putea posta! Iti spun din propria experienta caci am patit la fel!