| Marius1902 a întrebat:

Am o problema la pc.Am 6gb ram instalati dar daca dau in computer sa ii vad scrie :6Gb Ram(3.25 Usable) Eu vreau sa ii foloseasca pe toti ca de exp la un joc daca cere 4gb probabil ca imi va spune ca nu am 4 gb sad Apropo eu am windows 7, 32bit.Oare ca nu am 64bit nu imi foloseste toti 6gb?! Daca e asta problema niste sfaturi cum sa fac? Iar daca nu astept pareri!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Instaleaza un windows pe 64 bit si iti va recunoaste toti ramii! Bafta!