| Danny98Danny a întrebat:

Am o problema la PC, cand intru pe facebook si joc un joc ( stiu, suna ciudat ) dupa 10-20 de minute mi se opreste PC-ul, si cateodata mai si apare o eroare care zice asa : Your computer is low on memory. Save your data and restart. Va rog, daca stie cineva, sa ma ajute! Dau funda! Va rog...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul acele de pe facebook, foloseste memoria ram, iar pc-ul nu mai functioneaza bine si trebuie sa se restarteze. Iti recomand sa nu te mai joci mult jocul acela, sau sa nu te mai joci deloc

2 răspunsuri:
| Danny98Danny explică (pentru anonim_4396):

Thx, am chemat ieri un baiat profesionist si a zis exact la fel, mi-a facut RAM-ul mai mare... sau chiar habar-n-am ce a facut dar acum mergehappy si acum mi-am amintit sa-ti fac raspunsul castigatorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny98Danny):

Merci pentru funditaaaa