| Aalyn91 a întrebat:

am o problema la PC de ceva timp nu mai pot sa schimb temele la windows si imi apare uxtheme.dll missing entry #64 si am incercat toate felurile sa mi-l downloadez de pe net uxtheme.dll si sa il pun in system32 acolo unde trebuia sa fie si tot nu merge va rog frumos sa ma ajutati. FUNDA MAREEEE! VREAU RASPUNSURI BUNE

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAi cauta acel dll pe net si pune in system 32 daca nu merge instaleaza din nou winodowsul