| Planningphase a întrebat:

Am o problema la pc-ul meu, problema fiind ca il pornesc si ma joc un timp, de la un timp se blocheaza tot pc, face freeze dintr-o data fara motiv, chiar de stau sa ma uit la youtube, nu ca il fortez eu prea tare sau ceva, si singura metoda ca sa il fac sa-si revina e sa il scot si sa-l bag iar in priza. Stiti de la ce ar putea fi? va rog ajutati-ma! crying

1 răspuns:
| StefanCosmin a răspuns:

Ori o fi de la sursa, caci si mie mi s.a intamplat, a luat si foc, asa ca desfa.l si vezi ce nu e in regulawinking