| Aalyn91 a întrebat:

am o problema la toate browserele.De fiecare data cand pun un browser merge bine 1 luna si dupa merge greeeu.Am sters istoricul am dat scan antivirus si tot asa ma puteti ajuta plzzz. FUNDA MARE LA RASPUN BUN

Răspuns Câştigător
| Machinel a răspuns:

De fiecare data cand accesezi un site se salveaza asa numitele cookie-uri, care cand se aduna si scade viteza browser-ulu.Cookie-urile se pot sterge si manual, dar si cu ajutorul unor programe, de curatat PC.Sau poti seta browser-ul sa te intrebe daca vrei sa fie salvat cookie-ul sau nu,dar e foarte naspa asa.
Iti recomand CCleaner un program de curatat Internetul,Windowsul,Sistemul,Registri, si poti face mai multe cu el.
Daca si dupa ce ai sters cookie-urile iti merge greu fa o defragmentare, si ruleaza un program de obtimizat PC-ul, dar ai grija care le folosesti, pentru ca unele sunt mai ''smechere'' sa zic asa. Daca e foloseste RegistryMecanic.Bafta.