| Gabitza03 a întrebat:

am o problema cu pc.greu nu merge dar mi-a expirat antivirusul si daca dau scan se scaneaza si zice ca nu are nici un virus dar eu nu stiu ce sa cred thinking Adica de o data ce nu mai am antivirusul pot sa scanez cu acel antivirus, si sa functioneze?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca functioneaza, doar ca baza de date este invechita.In limbaj normal asta ar suna cam asa:deci daca in calculator va intra un virus care este in baza de date atunci el va fi sters, iar daca va intra unul care nu exista in baza de date(asta se intimpla in cazuri rare)el ii va da acces in pc.Dar daca pentru tine nu este o problema te-as sfatui sa instalezi un antivirus nou.succes

3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
pai daca ai Eset nod 32 si s-a facut galben da...dar nu mult timp pana se face rosulaughingdaca ai alt antivirus nu stiu, nu cred poate trebuie sa il downloadezi din nou si sa il instalezi.baftahappy

| dadonexus a răspuns:

Nu ai nevoie neaparat de un antivirus eu nu am si merge windowsul brici de 1 an(win 7 update la zi)

| Gabitza03 explică:

Antivirusul e...symantec sau cam asa cevahappy