| florinvalentin99 a întrebat:

Am o problemă la Windows Media Player, stie cineva cum să dau reinstall? Scuze Categoria.

1 răspuns:
| Lynn00 a răspuns:

1. Faceți clic pe butonul Start, tastați caracteristici și selectați Activarea sau dezactivarea caracteristicilor Windows.
2. Derulați în jos și extindeți Caracteristici media, debifați caseta de selectare Windows Media Player și faceți clic pe OK.
3. Reporniți dispozitivul. Windows Media Player trebuie dezinstalat.
4. Repetați pasul 1.
5. Derulați în jos și extindeți Caracteristici media, bifați caseta de selectare Windows Media Player și faceți clic pe OK.
6. Reporniți dispozitivul. Windows Media player ar trebui să fie reinstalat acum.

și dacă Windows Media Player încă nu funcționează, puteți descărca un alt player video gratuit: https://bit.ly/3ixoaiF