| burescuovidiu a întrebat:

Am o problema.Mi-am facut un server de counter strike 1.6 clasic, dar prietenii mei nu se pot conecta la server de ce? Am internet Clicknet HUAWEI Home Gateway Model HG 658 Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, pentru a putea juca si alti playeri trebuie sa faci Port forward.
Uite aici un tutorial :
http://www.youtube.com/watch?v=YObjPkCW1k4

2 răspunsuri:
| burescuovidiu explică (pentru MrCaNaByS):

As mai avea o problema am ip dinamic...si totusi pentru servere trebuie static ma poti ajuta?

| burescuovidiu explică (pentru MrCaNaByS):

Am IP dinamic ma poti ajuta sa-l pot schimba in static asa cred ca trebuie la servere nu?