| Adryan_Adam_1993 a întrebat:

am o problema mi-am facut un server de metin2 prin hamachi am dat sa am conectez la filezila server rul este prnit tot i-am dat si reboot si scriu host ipu hamachi.100 user root pss mcncc.com si port 22 si imi da erarea asta Connection timed out
Error: Could not connect to server ce pot sa fac dau funda repede va rog

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Deschizi servarul de Metin2:
Dupa ce treci de login (nu dai start) lasa-l asa.

2 Dupa aceea deschizi filezila:
Edit=Settings:
Timeout in seconds:20 (modifici si pui 100).Si dai Ok.

3 Scrii toate datele si te conectezi.
Acuma trebuie sa mearga la Filezila.

4 Fiecare modificare pe Filezila sau pe Navicat (daca nu esti GM sau nu stii comenzile pentru refrez din joc).
Dai reboot la servar.

5 Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.
Mult Succes cu servarul de Metin2.

1 răspuns: