| ğözde a întrebat:

Am o problema mica/mare! Am descarcat Valkyrie Metin2, l-am instalat, si cand intru in el imi apare ca se incarca si dispare. Spuneti-mi ce sa fac ca sa mearga? Un prieten mi-a spus sa dau pe CTRL + ALT + DELETE si apoi sa intru in joc si sa astept vreo 10 minute, am incercat si asta dar tot nu mi-a mers, va rog dati-mi o ideee. crying. Funda rapida.!

1 răspuns:
| RemusCosma12 a răspuns:

Pai,ori ai pcu slab ori windowsu slab ori nu e descarcat bine. am si eu o problema de genu asta, am reinstalat windowsul de curand, si cand am pus iar metinu cand alegeam ch-ul arata:
Ch1...
Ch2...
si nu merge deloc logarea, apropo am bagat windows 7 ultimate, inainte aveam wnds7 home premium, inainte mergea, acu nu merge deloc si as vrea si eu un sfat