| FelixKing a întrebat:

Am o intrebare despre Metin2! Am postat in categoria asta cas multe postari despre Metin2! Vreau sa-mi descarc Metin2 Ro dar am auzit ca are virusi. Am auzit dupa aia ca nu are. Lam descarcat si a inceput PC-u meu sa mearga foarte greu (dupa ce l-am instalat). Cand accesez o pagina pe net se incarca in vo 5 minute una. Dupa ce l-am dezinstalat a mers totul perfect. Netu rapid ca inainte. Pc la fel. Din cate stiu nu am virusi! Am RDS si tot ce trebuie sa functioneze Metin2 Ro! La private nu-mi face asa! Va rog ajutati-ma! spuneti-mi ce are!

Răspuns Câştigător
| IamAnOnImUs a răspuns:

Baiete si eu am patit la fel uni ziceau ca nu are altii ca are si la umomentdat mi-am dat seama ca are ca si tine m-am pus mi l-am descarcat si la fel mi se misca greu si mai ales incepuse sa nu imi mai mearga modemul de internet iti dai seama s-a bagat in modemul de internet si pana nu mi-a reinstalat windowsul nu sa refacut PC dar na esti Norocos putea si RDS sa se fi BUshit asa nu mai incerca ca nu e de bine MT2 Ro toti fraeri se joaca si eu am fost printre ei dar na cum am zis esti norocos! BAFTA!

| FelixKing explică (pentru IamAnOnImUs):

Mzzz. Metin2 Uk ARE? plz spune am nev

1 răspuns: