| Klaudiu214 a întrebat:

am o problema nu mai pot accesa un site. nici pe tableta nici pe telefon nici pe consola insa daca ma conectez la alt internet merge si nu stiu de ce la mine nu vrea imi zice Access Denied

You don't have permission to access "http://account.sonyentertainmentnetwork.com/" on this server.
Reference #18. 374d655f.1450954390.3c2c4ca3

nu stiu ce sa ii fac ca eu pe acest site consola mea se conecteaza la acest site cu contul meu de pe consola iar acuma nu mai ma pot conecta ca nu ma lasa si nici sa acesez site-ul asta am dat si restart la router dau funda cine ma pote ajuta multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Ember_Rares_Andrei_1992 a răspuns:

Pai... Poti sa incerci sa iti instalezi un alt browser... Sau sa iti dezinstalezi antivirusul tau... (Posibil sa nu te lase el) happy (sper ca am fost de ajutor happy )

| ShadowGhost a răspuns:

Heii. Ai data si ora corecta? Ca stii ca daca ora si data zilei sunt incorecte, nu poti sa accesezi o pagina de pe net. Ma gandesc ca poate fii si asta o cauza. Sau ai incercat sa intri de pe alt laptop? Mie mii s-a intamplat asta exact cu site-ul asta, TPU, stii? Si am intrat pe laptopul altei prietene si a mers. Incearca sa dai un restart la laptop si sa stergi tot istoricul, poate va merge..nu stiu.Am incercat sa iti accesez site-ul si la mine merge, btw. happy