| SkenWell a întrebat:

Stie cineva de ce imi da eroarea asta pe Steam? Access Denied

You don't have permission to access "http://store.steampowered.com/" on this server.
Reference #18.cf5e0e17.1514826306.160c0bd4?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Încearcă să dezactivezi antivirusul, de multe ori antiviruşii fac conflicte cu Steam.

| SkenWell explică (pentru LPCTSTR):

Nu folosesc niciun antivirus dar am vazut ca si pe unele pagini de pe Google face asa, ce se intampla?

| Ax3LdeV a răspuns:

Sterge cookies din brouser si posteaza o duscutie pe forumul (steam)