| JustLov3 a întrebat:

Hey...am si eu o intrebare, mi-am facut cont pe : margele si bijuterii.ro si am intrat maidevreme si nu m-a lasat sa acesez site-ul...nu stiti din ce cauza? mi-a aparut pe pagina ceva de genul :Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Cine ma poate ajuta? dau funda big grin...

3 răspunsuri:
| AlexaBijuMic a răspuns:

Ia lagatura cu ei si se rezolva 100 %. Sunt oameni foarte seriosi si serviabili. Eu lucrez de 2 ani cu ei si sunt extraordinari. Nu am avut niciodata probleme cu ei. Expediaza repede, ambaleaza perfect, ofera toate informatiile de care ai nevoie si dau super discount. Vezi ca e adresa de mail sau numarul de telefon sunt disponibile pe net ( google ) sau vezi in mail-ul pe care l-ai primit cand ti-ai facut cont. Multi fac asta ( acces interzis ) datorita spam-ului si copierii de imagini, descrieri, poze ....etc. Dar eu iti garantez ca sunt super oameni

| Aliblu a răspuns:

Ti-a fost blocat IP-ul. Ori ai mai facut comenzi pe acel site si acum ai incercat sa faci alt cont, dar de la acelasi IP, ori te-ai plimbat prea mult prin site, fara sa faci o comanda si te-au considerat spion. Contacteaza-i, daca vrei sa rezolvi problema!

| valentindedu a răspuns:

De obicei arata asa cand e vorba de server de windows si nu se incarca site-ul. Nu este problema ta, ci a lor. Asteapta putin si isi revine.
Iti recomand un alt site> http://www.bijuterii-arta.com