| RebelDemon a întrebat:

Am o problema, vreau sa imi cumpar cs 1.6 pe steam cu paysafecard si voiam sa stiu daca dupece cumpar cs trebuie sa platesc un comision la paysafecard?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| William a răspuns:

Stii ca poti sa iei cs 1.6 si gratis?

| RebelDemon explică (pentru William):

Stiu ca pot juca si valve, dar joc mai bine de pe steam. Am jucat la un prieten apoi am jucat valve si a fost o mare diferenta

| William a răspuns (pentru RebelDemon):

Poti sa imi spui si mie care a fost diferenta?

| RebelDemon explică (pentru William):

Pai de pe steam am observat ca am tras nu chiar perfect drept, dar gloantele se duc mai drept ca la valve + un cfg bun iti garantez eu ca joci mai bine

| William a răspuns (pentru RebelDemon):

Cu cfg oricine joaca mai bine.

| RebelDemon explică (pentru William):

Daca ai vedea niste mixturi nu din PGL ca multi spun ca ei sunt experti si de aceea trag asa, dar vei observa ca la orice mix trag mult mai bine fiindca sunt SteamOn

| William a răspuns (pentru RebelDemon):

Pe steam o fi reculul mai mic sau nu stiu dar pe cs 1.6 pe care joc eu (fara cfg sau hack) nu e asa de mare, cu ak47 tot pot sa dau headshot cu primele 2 gloante. In plus mai conteaza si timpul de reactie nu doar sa pui tinta pe inamic. Daca tu crezi ca joci mai bine pe steam cumpara jocul, dar nu cred ca merita sa cumperi cs 1.6, daca tot vrei sa dai bani cumpara global offensive.

| RebelDemon explică (pentru William):

Da si mie un link cu cs tau poate ma ajuta laughing))

| William a răspuns (pentru RebelDemon):

Nu pot sa iti dau link de download pe TPU, regulamentul site-ului dar poti sa scrii pe google download cs 1.6 resursecs.com si vezi ca e al 3-lea link, e din 22 martie 2011.

| RebelDemon explică:

Dupaceea mai trebuie sa platesc ceva?