| Vali2343242 a întrebat:

Cat mai costa CS:GO pe steam?
Am o dilema in legatura cu metoda de plata. Vreau sa-mi cumpar un paysafecard dar nu stiu de cat. Buget 150 lei...
Si... dupa ce platesc unde se duce restul de bani? Sau trebuie mai intai sa-i bag in steam, dupa sa cumpar jocul?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Marian_Alexandru_1997 a răspuns:

Pretul pentru CS:GO este de 10.99 euro in lei : aproape 50 de lei ca sa il cumperi intri pe site-ul official binenteles dupa ce ai fost si ai cumparat paysafecard de 50 lei te loghezi cu contul de steam ( daca nu ai unul iti faci ) dai cumpara si selectezi paysafecard pui codul si vei primi pe e-mail sau pe telefon depinde un cod care il treci la steam si primesti jocul! Sper ca ti-am fost de ajutor