| CRC98 a întrebat:

Am o scurta intrebare stiti un joc foarte smecher cu mapa cum a fi de exemplu dota adica jocuri asemanatoare cu Dota 2, League of Legends sau battle for graxia ....etc.

Dau

3 răspunsuri:
| CapitanulEvident a răspuns:

Amandoi cei dinainte...serios sunteti retardati? cum e la fel metin sau cs 1.6 cel putin la harta cu dota sau lol...Heroes of Newearth e unul cam la fel si gameplay si harta

| CRC98 explică (pentru CapitanulEvident):

M-am uitat la acest joc dar nu este combatibil pentru pc-ul meu straight face

| Crouky a răspuns:

Counter-Strike 1.6 daca doresti sa iti spun si cateva servere spune-miwinking

| Neaga_Mario_1997 a răspuns:

Metin2 RO...