| adyadutzu a întrebat:

am o tabletă Allview speed city plus si de fiecare data cand ii dau.restart se şterge tot de pe ea, am resetat-o din meniul recovery menu si revenire la setarile din fabrica. Ce sa i fac? nu-mi dati raspunsuri de genul trimite-o la un service. va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Hey! Si eu am tableta Allview dar alldro 2 speed. Am luat-o de la altex... Dupa ceva timp nu se conecta la Wi-Fi si am dus-o inapoi si mi-a reparat-o gratis. Te sfatuiesc sa o duc inapoi sa vada ce are daca mai ai garantie.

3 răspunsuri:
| Flavian_Sinculei_1995 a răspuns:

Pai,fara suparare asta e si faza du-o la service-ul tabletei ...Eu nu am ce sa iti fac sad

| adyadutzu explică (pentru Search69):

Mai am pe 1 an jumate garantia, sa vad ce raspund altii, daca nu tie iti dau funda, p.s. am mai dato o data in garantie

| Search69 a răspuns (pentru adyadutzu):

Du-te frate de unde ai luat-o si o rezolva. Eu atat am aut de spus.