| Vlad_Airinei_1998 a întrebat:

Buna,acum ceva timp am cumparat o tableta Allview Speed City
Mergea destul de bine dar incepuse sa se blocheze asa ca i-am resetat setarile din fabrica.
Acum,nu mai pot folosi google play-ul,cand il deschid imi scrie :"loading",si dupa ceva timp imi scrie :"connection timed out"
Browser-ul si celelalte aplicatii care folosesc internetul merg perfect, doar google play-ul nu merge.
Va rog frumos sa ma ajutati.Multumesc

Răspuns Câştigător
| balu533 a răspuns:

Deschide tableta si intră pe net, scrie google play.ro si poti sa umpli pe el chiar si online, merg sa le downloadezi jocurile, am încercat eu...winking

5 răspunsuri:
| Vlad_Airinei_1998 explică:

Dau funda!

| balu533 a răspuns:

Pai e din cauza ca ai folosit alt net o data si până se reglează mai e

| Vlad_Airinei_1998 explică (pentru balu533):

Nu am folosit alt net, mereu am folosit wifi-ul de la mine din camera

| balu533 a răspuns:

Sau poate sa descarci alt google play,, alta versiune... happy

| Vlad_Airinei_1998 explică (pentru balu533):

Am incercat si asta dar nu merge sad