| cosminadelin44 a întrebat:

Am o tableta si vreau sa descarc jocul Real Steel cu roboti care se lupta si cand caut pe tableta pe magazin nu-mi gaseste jocul si la varmiu pe s4 i la gasit si la descarcat la mine nu mil gaseste ce trebuie sa fac plzzz ziceti-mi!

3 răspunsuri:
| ShadowVero13 a răspuns:

Eu am gasit un fel de Magazin Play, se numeste Aptoide. Inceraca acolo. Unele aplicatii care costa pe Magazin Play sunt gratis pe Aptoide.; D

| Mia2007 a răspuns:

Poate ca tableta ta nu are un android performant pentru a downloada Real Steel. Telefonul s4 are ultimul android pe care intra aproape toate jocurilor

| cosminadelin44 explică (pentru Mia2007):

Si cum fac sa updatez androidul sa mearga plz raspuns