| Skillzy2001 a întrebat:

Am primit 300 de lei de la bunica mea si nu stiu ce sa fac cu ei. Am mai multe variante dar mu stiu pe care sa o aleg.(Nu vreau sa ii strang sau sa imi iau haine etc.). Prima varianta ar fi sa ii bag in LoL pentru ca, contul meu vechi de lvl 30 a fost banat permanent si acum am decat un cont de lvl 23 si am foarte putine caractere. Joc acest joc zilnic si imi place mult. A doua varianta ar fi sa imi cumpar un joc pe PS4 numit Naruto Storm Legacy care are o serie de 4 jocuri Storm 1, 2, 3,4. Costa 260 de lei. Si acesta imi place foarte mult si oferta mi se pare foarte buna. Problema e ca am doar un controller si nu pot juca cu prieteni. Si ultima vatianta ar fi sa ii bag in Steam pentru jocuri sau skin-uri pe CS GO. Voi ce ati alege? 300 de lei pentru LoL, 4 jocuri Naruto pentru. PS4 sau alte jocuri pe Steam. O sa imi cumpar ce imi ziceti voi. Daca sunt 3 care zic LoL, unul care zice Naruto si 5 care zic Steam, o sa ii bag in Steam. Deci decizia mea e decizia voastra. Multumesc! Acord funda, desigur ♡!

1 răspuns:
| Celodrix a răspuns:

Eu îți recomand ca să-i păstrezi pentru timpul de școală, începe acuși și probabil după ore o să mergi prin oraș cu prietenii și din banii ăștia o să ai ce face.

Dar dacă consideri să-i folosești pe internet pentru jocuri, Mergi pe varianta LoL.

Joci zilnic, ăsta ar fi un motiv.

Naruto Îș poți cumpăra și pentru PC, iar controllere gen PS4, există și pe USB, costă undeva la 30 lei. Poți juca Naruto și pe PC.

Gândește-te că pe CS-GO, cumperi skinurile și după, ce? atât, nu are o continuitate, doar arăți mai bine, nimic altceva, nu îți crește nici o șansă de atac mai mare sau ceva, sau vip sau mai știu eu ce, sunt doar skinuri.

Deci mergi pe varianta de LoL dacă ți neapărat să-i cheltui.

În locul tău de banii ăia făceam un grătar cu toată familia laughing