| AndreyAcelasi a întrebat:

Am primit cadou de la un prieten jocul " Dead Island : Epidemic " si de fiecare data cand intru imi apare :
The game crashed.
The crash report foler named "2014-07-20_150032" next to game executable.
It would be great if you'd send it to the developer of the game!
Ce sa fac? Am cautat si pe internet si nu gasesc nimic care sa ma ajute.
Dau funda daca imi merge ce imi recomandati sa fac!

3 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Probabil nu e bun executabilul, cauta un crack pe net (daca gasesti). Daca nu se rezolva problema incearca sa-l reinstalezi, e posibil sa iti fi aparut eroarea asta in timpul intalariiwinking

| AndreyAcelasi explică (pentru DuDDy24):

Pai, chestia este ca am jocul pe Steam, si daca il dezinstalez nu mai pot sa il iau deoarece nu am cont premium pe Steam...

| DuDDy24 a răspuns (pentru AndreyAcelasi):

Imi pare rau, dar nu stiu cum te-as putea ajuta. Ai putea sa-l cauti piratat, dar nu o sa mai poti juca online, concura cu prietenii, etc.