| Ghettopenny a întrebat:

Am primit un laptop si as vrea sa sterg tot si poate sa schimb si windows-ul. Dar in principiu sa fie gol. Fara user fara nimic pe el. Sa ii fac eu configurarile. Am incercat cu System Restore dar mi-a dat pana la o data anuma ceea ce nu m-a ajutat deloc. Ce pot sa fac fara System Restore?

1 răspuns:
| UnTipMisto a răspuns:

Instalezi win si in pasii de inatalare are si optiunea de formatare si stergere a datelor existente, fara instalare poti sterge userii din control panel si dezinstala ce nu ai nevoie