| 47dadi a întrebat:

Am setat rezolutia de 1600x1200 pixeli la calculator si mi s-a facut ecranul negru si mi-a aparut.Cannon display this video mode optimum rezolution 1280x1024 60 hz.Am apasat pe mai multe butoane dar tot nu mi-a disparut. Dau fundita + vot!

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Chiar când deschizi calculatorul şi apară tasta "F8" până îţi apare meniul "safe mode". Din acel meniu alegi Enable VGA mode. Când ai intrat în Windows îţi micşorezi rezoluţia şi apoi intrii normal.