| nicusor55 a întrebat:

am si eu 2 intrebari!

1. Ce parere aveti de un Laptop Packard Bell EasyNote TR87 (MS2266)?

2. La laptopul asta Packard, placa este incorporata sau se poate schimba, ce stiti?

Am mare nevoie, va rog mult sa raspundeti sincer!

Răspuns Câştigător
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Buna. Laptopul pe care il doresti este un laptop raport calitate pret as putea spune foarte ok. N_u te poti astepta de la acest laptop sa iti dea performanta la jocuri pentru ca nu este facut pentru asa ceva. Are procesorul de generatie veche, iar placa video este integrata. Deci daca il vrei pentru jocuri... nu prea te sfatuiesc sa il cumperi. Merg jocuri gen: Counter Strike: Source, Metin. etc. cele cu cerinte slabute.

Acest laptop este bun pentru uz normal: Filme navigare si office.

Din pacate varianta de "upgrade" adica in cazul tau sa schimbi placa video nu este posibila. Nu este doar cazul tau ci asa est pentru toti detinatori de laptopuri. Upgrade se poate face din pacate doar la RAMI pentru laptopuri.

Sper ca te-am ajutat.

Funda? big grin

3 răspunsuri:
| itexpert a răspuns:

Ai placa video DEDICATA (nu dinaia varza integrata) nVIDIA G105M 512MB dedicata pe el, ea nu se poate schimba. laptopul e ok daca nu dai mai mult de 10-13 mil pe el

| nicusor55 explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Il am deja cumparat, am dat 8 milioane pe el, s-a meritat?

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru nicusor55):

Da, la bani aia s-a meritat