| SergiuM a întrebat:

Ce parere aveti despre Laptop Packard Bell EasyNote TS11 Black, Intel Core i3 2330? Merita la 1870 de lei? Doresc sa il achizitionez!
Nu cunosc firma packard bell,ce e de ea? din ce tara este? Este buna, cu ce firma in domeniu poate fii comparata?
Care ma ajuta are o funda!

1 răspuns:
| Gabitza0692 a răspuns:

Este o firma chiar foarte buna, am o unitate packard bell in jur de 8 ani si acum imi merge chiar foarte bine. La bani asta merita foarte mult. Apropo este firma olandezahappy