| m3looo a întrebat:

..Am si eu 2 intrebari pentru jucatorii de Cs:GO.

1.Pentru Skin Changer se ia VAC Ban?-Daca da, de ce?
2.Pentru bhop script se ia VAC Ban?-Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| vlad_9687 a răspuns:

1. Da primesti VAC pentru skin changer deoarece skinurile in general sunt facute pentru a fi cumparate, daca e pe un server de comunity si dai! knife sau! skin comanda pe care o folosesti acel server foloseste un cfg sau plateste o sursa pentru asta + nu e permanent.
Totodata primesti VAC si din cauza bhop scripts deoarece ai ''injectat'' folderul jocului cu niste file care se considera ca si cheats, mai degraba foloseste un macro sau hyperscroll.