| Razvan002 a întrebat:

am si eu intrebare: as vrea sa imi achizitionez in decembrie jocul Joc Starcraft 2 - Wings of liberty pentru PC
sa il pot juca online dar blizzardu a anuntat lansarea Starcraft 2 - Hear Of The Swarm si ma intrebam trebuie sa il cumpar pe primul ca sa pot juca online sau cum fac..ca nu il gasesc pe eMAG sau alte siteuri de cumparat..sau daca il cumpar i cumpar pedegeaba sau cum.? dau funda cine ma ajuta multumesc

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Starcraft 2 este o trilogie, o serie de 3 jocuri, fiecare axandu-se pe una din cele 3 specii. Primul este jocul de baza, iar urmatoarele doua sunt expansiuni, adaugand continut nou si imbunatatind joc.