| AndreiBarosanul3232 a întrebat:

Salut TPU,
Am si eu nevoie de ajutor. Prietenii mei m-au rugat sa fac un video ca si parodiile MLG. Am deja Adobe after effects dar am nevoie de efecte, are cineva niste efecte?
Funda

4 răspunsuri:
| bogdanme889 a răspuns:

Salut! VideoPad uite şi un link http://www.nchsoftware.com/videopad/
dă pe Download now nu pe Buy nou ca e tot FULL si pe Download now doar ca ai mai cu câteva efecte în minus, funda?

| AndreiBarosanul3232 explică (pentru bogdanme889):

Ma refeream la efecte cu explozii si de-astea

| bogdanme889 a răspuns (pentru AndreiBarosanul3232):

Pff...daca stii sa editezi faci şi explozii

| SadhamRalsei a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=TOl5LIneWl8 Bafta! Apropo, uita-te pe canalul de youtube shizl, si eu fac mlg